Privalumai

PUIKIAI TINKA TERMOMODERNIZACIJAI

Sistema suprojektuota taip, kad procesą būtų galima atlikti ant bet kokio tipo pagrindo, taip pat ir ant esamos šiluminės izoliacijos, pagamintos, pavyzdžiui, naudojant lengvos drėgmės technologiją (tinką). Termomodernizacija yra geriausias būdas pagerinti pastatų energinį efektyvumą, nes sutaupoma daugiau energijos. Ją sudaro pakeitimai, kurie iki minimumo sumažins šilumos nuostolius.

NATŪRALUS IR EKOLOGIŠKAS

Klinkeris yra 100 % natūrali keraminė medžiaga, kuri kartu su izoliaciniu sluoksniu yra puikus sprendimas siekiant sumažinti pastato energijos poreikį. Dėl to sistema yra ekologiška ir nekenkia aplinkai. Mažindami šildymo kuro deginimą, mažiname šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir oro taršą. Kartu rūpinamės aplinka ir savo bei aplinkinių žmonių sveikata.

GREITAS IR NUO ORO SĄLYGŲ NEPRIKLAUSOMAS MONTAVIMAS

Du žmonės gali pakloti 100 kvadratinių metrų per 8 darbo valandas! Dėl sauso įrengimo investuotojas nepriklauso nuo nepalankių oro sąlygų. Tai reiškia, kad fasado įrengimo ar keitimo darbus galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

ATSPARUS IŠBLUKIMUI

Natūralios klinkerio plytelės pasižymi atsparumu UV spinduliams, kuriam neprilygsta tinko fasadas.

ATSPARUS ŠALČIUI IR NEDEGUS

sistemoje naudojamos klinkerio fasado plytelės yra atsparios šalčiui ir nedegios, o jų įgeriamumas neviršija 4,5 %. Šios savybės turi tiesioginės įtakos tokio fasado ilgaamžiškumui.

SKONINGAS IR NESENSTANTIS DIZAINAS

Tradicinė klinkerio plytų mūro išvaizda yra skoninga ir nepavaldi laikui. Dėl savo savybių jis naudojamas jau tūkstančius metų ir yra populiarus iki šiol.

Design Thinking

PLATUS SPALVŲ IR RAŠTŲ PASIRINKIMAS

Gaminant ir degant klinkerio plyteles galima išgauti daugybę atspalvių, spalvų ir tekstūrų. Mūsų pasiūlyme rasite skirtingų raštų ir spalvų.

ATSPARŪS PAŽEIDIMAMS

Sistema užtikrina didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. O esant rimtesniems pažeidimams, dėl segmentinės struktūros galima nepastebimai pakeisti atskirus fasado elementus.

MAŽOS INVESTICIJŲ SĄNAUDOS, PALYGINTI SU GAUNAMA NAUDA

Termoizoliacinių klinkerio plokščių sistemos privalumai reiškia, kad už palyginti nedidelę kainą gauname puikias šilumos izoliacijos savybes, atitinkančias naujausius Europos Sąjungos standartus. Lengvai montuojama ir kartu estetiška apdaila yra labai patvari ir vizualiai nenusileidžia sienai, pagamintai pagal trisluoksnę mūrijimo technologiją.

MODERNUS IR PATIKRINTAS SPRENDIMAS

Inoterm izoliacijos sistema yra patikima ir naudojama įvairioms investicijoms visoje Europoje. Juo apšiltinama ir dekoruojama daugybė visuomeninės paskirties pastatų, pavyzdžiui, mokyklų, sporto salių ar prekybos centrų, taip pat dengiami ištisi gyvenamieji kvartalai ir individualūs namai.